Reserveringen:Wanneer je als docent computers en/of werkruimten in het OLC wilt gebruiken, dient de docent een reservering te maken in het OLC bij een van de floormanagers (kantoor T4, telefoon nr. 227): Ruud Franssen: maandag - dinsdag – vrijdag Karin van Gils: woensdag - donderdag Leerlingen die in het OLC willen werken (tijdens een tussenuur of na de les), moeten zich met hun schoolpasje melden bij de baliemedewerker, die zal vervolgens een werkruimte toewijzen aan de leerling. Reserveren kan maximaal twee weken van te voren! Openingstijden:- Maandag: lesuur 1 t/m 8 Ruud Franssen
- Dinsdag: lesuur 1 t/m 4 Ruud Franssen
- Woensdag: lesuur 1 t/m 8 Karin van Gils
- Donderdag: lesuur 1 t/m 8 Karin van Gils
- Vrijdag: lesuur 1 t/m 7 Ruud Franssen
Afspraken over het OLC- Het OLC kan schoolbreed gebruikt worden
- Het OLC is alleen tijdens lesuren geopend.
Vóór de 1ste bel én tijdens pauzes, mogen er dus géén leerlingen in het OLC zijn - In het OLC zijn de volgende werkplekken te gebruiken:
individuele computerruimtes (6) stilteruimtes (6) computers aan de lange tafel (18) grote tafels tien personen (6) - Binnenkomst in het OLC alleen via de hal, bij de ontvangstbalie (floormanager of baliemedewerkers) melden
Niet via de klapdeuren tussen Groen en Techniek! - Leerlingen en docenten reserveren pc’s en/of werkruimtes bij de floormanagers. Die wijst vervolgens een werkplek toe. De leerlingen krijgen een pasje mee met het computernummer. Deze dienen altijd zichtbaar te zijn.
Schoolpasje is verplicht: leerlingen kunnen alleen gebruik maken van het OLC op vertoon van het schoolpasje. (Voor het 3de leerjaar geldt dit pas als de pasjes klaar zijn.) Leerlingen die gebruik maken van het OLC, krijgen bij het inscannen van de baliemedewerker een badge, waarin ze het schoolpasje kunnen schuiven. De badge met schoolpasje wordt dan zichtbaar gedragen. - Wanneer een leerling klaar is met zijn werk meldt deze zich bij de floormanager die zal dan samen met de leerling de werkplek controleren. Daarna kan de leerling uitgescand worden.
- Elk lesuur zijn er twee leerlingen baliemedewerker. Deze zijn verantwoordelijk voor de balie en alle taken die daarbij horen. o.a. Het in orde houden van de balie, printer/kopieerapparaat beheren, in- en uitscannen van de OLC-bezoekers. Het werkboek voor de baliemedewerker is te vinden bij de ontvangstbalie.
- Voor leerlingen geldt: Het OLC is geen doorloop locatie.
- Er zijn 6 computers gereserveerd voor de praktijklessen van sector techniek. De floormanager weet welke dat zijn.
De 6 ronde werktafels zijn eveneens gereserveerd voor de praktijklessen van sector Techniek.
Regels en afspraken
- Leerlingen die geen les hebben, maar wel huiswerk willen maken, kunnen gebruik maken van het OLC.
- Leerlingen MOGEN gebruik maken van het OLC, mits ze zich rustig houden en een goede werkhouding aannemen.
- Bij overtreding van de regels wordt een leerling (voor bepaalde tijd) verwijderd uit het OLC.
- Tijdens de pauzes sluit het OLC.
- Wanneer een docent tijdens zijn les gebruik wil maken van het OLC dient hij zelf aanwezig zijn. Ook als het een klein groepje is, is de docent hiervoor verantwoordelijk.
- Drinken en eten in het OLC is niet toegestaan.
- Telefoongebruik is niet toegestaan. Bij overtreding wordt deze ingenomen.
- Spelletjes zijn niet toegestaan.
- Geluidsapparatuur zoals mp3 spelers zijn niet toegestaan.
- Voor gebruik van het toilet moet de leerling toestemming vragen aan de floormanager of de docent.
- Een leerling mag alleen zijn werkplek verlaten (voor gebruik van de printer) met toestemming van de floormanager of docent.
- Wanneer een leerling iets wil printen of kopiëren moet dat via de baliemedewerker bij de ontvangstbalie.
- Computerpasjes kwijt of beschadigd: €5,- boete!
|